Mengele ma swoich następców w Polsce

Kościół straszy Polaków islamem, a tymczasem stosuje wszelkie nawet najbardziej nikczemne metody, aby umocnić w Polsce swoją pozycję i zbudować iście wyznaniowy kraj, w którym prawo kanoniczne i opinie biskupów czy księży będą ważniejsze niż Konstytucja i Ustawy. Inkwizycja trwa i konserwatywny POPiS zamiast w zarodku niszczyć inicjatywy, które cofają Polskę do średniowiecza, to biernie przyglądają się systematycznemu zawłaszczaniu kolejnych przestrzeni, nieruchomości, budżetowych i unijnych pieniędzy przez zachłanny kler oraz fundamentalistów katolickich.

Zaczyna się jak zwykle niewinnie np. „Deklaracją wiary”, bo przecież wygląda to całkiem niewinnie, przecież „tylko” Karol Marks mówił, że religia to opium dla ludu, a kończy się łamaniem prawa i dramatami ludzkimi w imię czyjejś ideologii. Tak było właśnie w przypadku „Deklaracji wiary”, którą podpisało około 3000 lekarzy i studentów medycyny, w której czytamy, że lekarze bardziej cenią sobie prawo Boże od niż powszechnie respektowane w Europie prawa człowieka. Oznacza to np., że nie będą oni przepisywać środków antykoncepcyjnych, brać udziału w procedurach zapłodnienia In Vitro, badaniach prenatalnych czy też w legalnym usuwaniu ciąży np. z gwałtów. Ci pseudo lekarze uznali również, że narządy płciowe służą w celach prokreacji i powinny być używane wyłącznie przez ludzi, którzy zawarli związek małżeński w Kościele katolickim.

W tym kraju znaleźli się tacy zwyrodnialcy, którzy uważają, że dramaty dzieci i matek, które musiały donosić ciążę niewykształconego lub tak ciężko uszkodzonego płodu, który nie rokuje na przeżycie czasem nawet godzin, a czasem koszmar i męczarnie mogą trwać tygodniami.

To wszystko się dzieje przy pełnej akceptacji i wsparciu księży i biskupów pod dumnie brzmiącymi hasłami moralności i ochrony życia. Bardzo często orędownikami tych haseł są przestępcy, jednostki całkowicie aspołeczne, sadyści oraz inni dewianci, którzy za nic mają życie ludzkie i ludzkie cierpienie.

Bardzo dziwi też to, że osoby wykonujące zawód lekarza po wielu latach prowadzenia praktyki nagle poczuły, iż ich przekonania nie pozwalają im na wykonywanie zawodu. Spokój prof. Chazana, który wyrządził potworną obrzydliwą szkodę pacjentce i jej dziecku oraz brak jakiejkolwiek refleksji na ten temat pokazuje, że ten Pan minął się z powołaniem i powinien odłożyć stetoskop do szuflady, a zająć się zupełnie czymś innym. Gdyby jednak się na taki krok nie zdecydował, to polski system powinien tego typu ekstremistów eliminować z grona lekarzy lub przynajmniej z grona lekarzy świadczących usługi w ramach kontraktów z NFZ.

Czy Hipokryci, którzy podpisali świadomie deklarację wiary usunęliby ciąże z gwałtu własnej np. 13 letniej córce? Śmiem twierdzić, choć mogę się mylić, że większość z nich tak by właśnie postąpiło, a powieka nawet by im nie drgnęła. Łatwo jest dysponować życiem i zdrowiem obcej osoby, natomiast w przypadku osób bliskich wygląda to zgoła inaczej. Jeżeli tak jest, a jestem przekonany, że tak, to znaczy, że Ci „lekarze”, nie mają wystarczającej empatii i kwalifikacji, aby leczyć ludzi, ponieważ nie są w stanie pracować na rzecz pacjentów tak jak by pracowali dla swoich bliskich, a dzielą pacjentów na lepszych i gorszych. Innowierca, ateista czy osoba o odmiennych od nich poglądach mogłaby raczej pomarzyć o realnej pomocy medycznej, ponieważ jeżeli ktoś nie potrafi być ponad swoje przekonania, to nie będzie pomagał swoim rzekomym wrogom, bo tak przecież się definiuje takie osoby.

Świadkowie Jehowy są lekarzami, mimo, że ich religia zabrania im przetaczania krwi. Dlatego też, kiedy idą na medycynę nie wybierają specjalizacji z anestezjologii czy chirurgii, aby ich przekonania nie przeszkadzały im w rzetelnym, zgodnym z prawem i przysięgą lekarską wypełnianiu swoich obowiązków w stosunku do wszystkich pacjentów.  

Niestety część „lekarzy” deklarację wiary i tzw. klauzulę sumienia stawiają znacznie wyżej niż swoje obowiązki zawodowe – tak było w przypadku ginekologa Bogdana Chazana, do którego trafiła 38 letnia ciężarna, której płód okazał się nieuleczalnie ciężko chory. Z relacji kobiety wynika, że prof. Chazan przez tygodnie zwodził ją i przedłużał wydanie decyzji dotyczącej wykonania aborcji. Po długich perturbacjach lekarz wydał decyzję odmowną, zaznaczył w niej, że nie wykona zabiegu ze względu na konflikt sumienia. W wyniku zwłoki w diagnozie legalna aborcja stała się już nielegalna.

Dzisiaj już wiemy, że w wyniku działania profesora Bogdana Chazana na szpital została nałożona kara w wysokości 70 tysięcy złotych. Sam Pan Chazan nie dość, że nadal uważa, iż nic złego się nie stało, to jeszcze mówi publicznie, że nadal będzie łamał prawa człowieka i prawa pacjentów.

Zmuszanie kobiety do donoszenia ciąży i porodu w sytuacji, gdy wiadomo, zgodnie z najlepszą wiedzą medyczną, że płód jest bardzo poważnie zdeformowany i dziecko nie będzie miało najmniejszych szans na przeżycie jest podłością i barbarzyństwem. W tym przypadku wiadomo było, że płód jest tak chory, że nie da się go leczyć, więc decyzja o donoszeniu ciąży jedynie przedłużała cierpienie pacjentki i płodu. W jednym z wywiadów w TV profesor Chazan bezczelnie stwierdził, że nie sądzi, aby donoszenie tej ciąży było większym cierpieniem niż wykonanie aborcji. Takie słowa kompromitują lekarza, ponieważ nie ma on prawa decydować za pacjenta, co dla niego jest większym lub mniejszym cierpieniem. Bogdan Chazan w oświadczeniu stwierdził także, że „Nie skierował pacjentki do innego lekarza w celu wykonania aborcji, ponieważ uważa, że oznaczałoby to uczestniczenie w procedurze aborcji”.

Hanna Gronkiewicz Waltz, jako matka dżihadu celowo zwleka z odwołaniem ze stanowiska pupila biskupów prof. Chazana, żeby nie narazić się hierarchom, bo także by popadła w konflikt sumienia, znając, więc hipokryzję ludzi z PO, którzy tylko pozornie różnią się od oszołomów z PiS nigdy do tego odwołania nie dojdzie, a podatnicy będą płacili za eksperymenty medyczne Pana Chazana.

W XXI wieku Polska staje się skansenem, ćwierć wieku po wywalczeniu pełnej wolności, plasterek po plasterku hierarchowie Kościoła tną zdobycze wolnej Polski i robią wszystko, aby na każdym możliwym etapie życia wolność i prawa Polaków ograniczyć. Polak to ich wróg, a Polskość traktują jak niewygodną uwierającą ich narośl, ponieważ ich interesy i cele są zupełnie rozbieżne z interesem Polski i Polaków, oni ślubują wierność Watykanowi i tamtym hierarchom ponad narodowe prawa i obowiązki. 

Co na to „narodowcy”, korwinowcy, gowinowcy, ziobryści, kaczyści i pozostali talibowie?

prof. Chazan

Print Friendly

301 Komentarze

 1. Kazda ciaza to dla kazdego szpitala i lekarza dobry zarobek i oplacalny, stabilny i dlugotrwaly biznes, dlatego tak zaciekle walcza zeby ciaz nie przerywac. Nie dlatego ze nagle sie masowo nawrocili i zalezy im na czyims zyciu. Zalezy im tylko na proficie finansowym do momentu rozwiazania. Zarobic kase, a jak dziecko sie urodzi, to potem juz nikt z nich wiecej sie tym dzieckiem nie interesuje. A ty matko radz sobie sama, no bo przeciez to twoje dziecko.

 2. A ty – synu jebucki, to nawet na pisiego tłoka się nie nadajesz. Owszem, tłok powinien być przygłupem, ale nie aż takim.

 3. Bo włazidupstwo urzędnicze, partyjne i jakiekolwiek włazidupstwo wobec kleru powinno być tak samo karane jak pedofilia.Amen.

 4. Najoryginalniejsze tłumaczenie pedofilii wśród księży usłyszałem od sąsiadki: to dlatego,że prezydenty,premiery, posły i wszelkie osły uprawiają włazidupstwo klerykalne…Dobre gdy się głębiej zastanowić…

 5. WIADOMOŚCI POBOŻNE!
  Owce i barany w Jasienicy oklaskami zaakceptowały nowe nożyce do strzyżenia. Amen.
  ————————————————————————————

  ANTYKLERYKALIZM JEST OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO ROZUMNEGO POLAKA

 6. Lepszy ksiądz złodziej i oszust niż pedofil. Złodziejstwo to najłagodniejsza forma duchowieństwa.

 7. Poszukuję kandydatów na nowych tłoków. Mogą to być pisole, jak też i platformiane oszołomy. Koniecznie mają być przeciwnikami usunięcia z wysokiego sejmu watykańskiego logo, czyli drewniaka z trupem.
  Powinni też posiadać predyspozycje do bronienia pedofilów, alkoholików, złodziei, oszustów, Chazanów, sadystów, faszystów, psychopatów oraz innych degeneratów w naszej pedosekcie.
  Wskazana jest również umiejętność odwracania kota ogonem i dodatkowego ogłupiania na forach internetowych i blogach – i tak już wyjątkowo upośledzonych Wolaków i lemingów.
  Gdy później taki tłok trafi do nieba, to nagrodą będzie możliwość cmokania świętego Wojtyły w dwie łapki, a nie tak jak dla zwykłego katola tylko w jedną.
  Chętni proszeni są o zgłaszanie się do swoich proboszczów.

 8. Tym razem zgadzam się z tobą Armandzie nawet w 200%, wśród księży, lekarzy i innych im podobnych panuje totalne hipokryzja i brak empatii !!!!

 9. Cosik tu cicho się zrobiło na tym blogu. Pewnie katole i inne zaplute karły watykańskie powoli przygotowują się do katomarszu w kierunku Ciemnej Góry. Na koniec poniesionego trudu, będzie czekało na nich przemówienie grzybowego papy i tego osobnika, co na stojąco pod szafę wchodzi.
  Niech żyje PIS! Niech żyje święty papa dyrektor! Niech żyje Kurvin Makaka!

 10. WIADOMOŚĆI POBOŻNE!
  Projekt ustawy o in vitro trafił właśnie do konsultacji społecznych. Ciekawe, czy był on już konsultowany z Opus Dei i co na to okupant watykański.
  ———————————————————————
  ANTYKLERYKALIZM JEST OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO ROZUMNEGO POLAKA

 11. To ja, prawdziwy TW puszka. Na swoich watykańskich idoli i na ogłupionych przez nich kretynów – donosiłem, donoszę i będę donosił.Tak mi dopomóż Bóg. A wy, beczące barany możecie mi skoczyć.

 12. Jeszcze raz ja. Chcę na wyborach głosować na konkretne nazwisko, konkretnie na Pana nazwisko, obojętnie czy jestem z pomorza czy z podkarpackiego. Podobają mi się czyjeś poglądy, ktoś jest moim IDOLEM – głosuję. Nie może być tak, że są partie (tak jak PZPR) i wiadomo, że te partia wygra. Wtedy było nie ważne na jakie nazwisko postawię krzyżyk, wiadomo że partia wygrywa – znowu PZPR wygrała a było to wiadome. Nie chcę tego.

 13. Musimy walczyć o to, żeby na Pana nazwisko w czasie wyborów można było głosować z całej Polski, a nie tylko z jakiegoś regionu. Ktoś chyba to blokuje.

  • Do mnie pasują wszystkie te określenia i potrafię o wiele więcej. Musimy się umówić bracie.

 14. Naziol już nie piszę nowych postów? Pokaż zdjęcia dzieci zamordowanych przed urodzeniem i podpisz „Dziękuję mamo, że nie mogę Cię kochać i poznawać świata…”

  • Kondomy są od tego, żeby nie było potem aborcji i niechcianych dzieci. Ale tego też pasożyt watykański zindoktrynowanym idiotom zabrania.
   Czarni zboczeńcy się tym w ogóle nie przejmują. Ministrant przecież nie zajdzie w ciążę. A świat pozna, że ho, ho.

  • Powinieneś się cieszyć ogłupiony i zdegenerowany śmieciu. Bo inaczej nie wiedziałbyś nawet jak cię pasterze doją i dymają ci dzieciaka. A ty tylko potrafisz beczeć pod niebiosa do mamusi zawsze Żydówki.

 15. WIADOMOŚCI POBOŻNE!
  Papa Franek stwierdził, że zjawisko pedofilii watykańskiej dotyczy 2% jego sukienkowych kumpli. Przekładając to na polskie warunki, informuję obrońców pasterzy-pedofilów, że z armii ok. 30 tys. czarnych pasożytów w Polsce – 600 to pedofile. Te dane powinny zapalić czerwone światełko ostrzegawcze w głowach rodziców powierzających swoje pociechy watykańskiej mafii, bo oprócz tego Franek nic nie wspomniał o alkoholikach, złodziejach, sadystach czy innych degeneratach i psychopatach w szeregach swojej sekty. A naciągaczami są przecież wszyscy bez wyjątku.
  Panie pośle! Może pasowałoby w imieniu TR skrobnąć do Franka list, o cieszących się bardzo dobym samopoczuciem niektórych nosicielach czerwonych beretów, którzy swego czasu ukrywali, przenosząc do innych parafii dobrodziejów-pedofilów. Wtedy przekonamy się, jaki naprawdę stosunek ma Franek do tego problemu.
  —————————————————————————
  ANTYKLERYKALIZM JEST OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO ROZUMNEGO POLAKA

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.